Budowa domów energooszczędnych Bielsko-Biała

Nasza firma zajmuje się budową nowoczesnych domów ekologicznych w Bielsku-Białej, stosując rozwiązanie umożliwiające pozyskanie prądu, ciepła i wody wprost ze środowiska naturalnego. Dzięki temu zmniejszysz comiesięczne rachunki i utrzymasz niezależność od zewnętrznych dostawców.

  • Mniejsze wydatki na rachunki

  • Stawianie na ekologię

  • Projekt dopasowany do potrzeb

Domy ekologiczne Bielsko-Biała

W domach energooszczędnych ciepło pochodzi z pomp ciepła, woda ze studni głębinowej, a energia z instalacji fotowoltaicznych. Dzięki temu nawet podwyżki mediów nie wpłyną na domowe rachunki.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w budowie ekologicznych domów użytkowych, jednorodzinnych i wielorodzinnych w Bielsku-Białej, dzięki czemu dobranie najbardziej optymalnych materiałów i rozwiązań nie sprawi nam żadnych kłopotów.

Pomożemy w wyborze odpowiedniego projektu budynku, by mógł spełnić wymagania i oczekiwania klienta. Nasi klienci doceniają nas szczególnie za fachowe doradztwo zdobyte podczas setek realizacji domów ekologicznych w Bielsku-Białej.

Ekologiczne domy są przyjazne nie tylko dla okolicznej przyrody, ale także dla zdrowia domowników – dbają również o wysoki komfort życia. Budynki spełniają wymagania energetyczne dotyczące domów energooszczędnych i pasywnych.

Dlaczego w Bielsku-Białej warto wybrać dom ekologiczny?

Wszystkie media są pozyskiwane naturalnie, dzięki czemu zmniejszą się rachunki za prąd, ciepło i wodę.

Budujemy domy z ekologicznych materiałów, dbając zarówno o środowisko naturalne, jak i komfort ich użytkowania.

Nie musisz obawiać się tego, że dom nie spełni twoich wymagań wizualnych – stosujemy różne rozwiązania konstrukcyjne, by spełnić twoje oczekiwania.

Poza budową domu możemy zaoferować profesjonalny projekt ogrodu, który będzie doskonałym otoczeniem dla nowo powstałego budynku.

Firma BUD-KENT przeprowadza prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe w Bielsku-Białej, realizując wszystko od A do Z. Zajmujemy się zarówno budową domu, budynków użytkowych pod klucz, jak i do stanu deweloperskiego. Przestrzegamy terminów i harmonogramów prac, chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Czym są domy energooszczędne? Mogą to być zarówno domy jednorodzinne, wielorodzinne, jak i budynki szeregowe i domy letniskowe.

Dlaczego warto wybrać firmę budowlaną BUD-KENT?

Inne nasze usługi budowlane

Budowa domów energooszczędnych

Montaż instalacji pomp ciepła

Montaż paneli fotowoltaicznych

Projektowanie, aranżacja ogrodów

Odwierty studni, uzdatnianie wody