Budowa domów energooszczędnych

Budujemy nowoczesne domy ekologiczne wyposażone w rozwiązania zapewniające prąd, ciepło oraz wodę pochodzącą ze środowiska naturalnego. Pozwala to na zapewnienie sobie niezależności od zewnętrznych mediów oraz znacząco redukuje koszty utrzymania domu.

  • Niskie koszty utrzymania

  • Ekologiczne podejście

  • Dopasowany projekt

Domy ekologiczne

W domach energooszczędnych do pozyskania ciepła stosuje się pompy ciepła, do energii instalacje fotowoltaiczne a do wody studnie głębinowe. Dzięki czemu podwyżki cen od dostawców tych mediów w żaden sposób nie wpływa na nasz portfel.

Wieloletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych, wielorodzinnych czy budynków użytkowych pozwala nam na dobór odpowiednich ekologicznych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.

Pomagamy klientom w wyborze odpowiednich projektów domów, na podstawie określonych przez nich wymagań i oczekiwań względem wymarzonego domu. Klienci bardzo sobie cenią nasze fachowe doradztwo, które oparte jest na wielu wykonanych realizacjach domów ekologicznych w Małopolsce i na Śląsku.

Domy budowane w takim stylu zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz są przyjazne dla zdrowia mieszkańców oraz okolicznej przyrody. Gwarantują przy tym odpowiednią charakterystykę energetyczną, którą oczekuje się od domów energooszczędnych czy pasywnych.

Dlaczego warto wybrać dom ekologiczny?

Niezbędne media takie jak prąd, ciepło i woda pozyskiwane są ze źródeł naturalnych, co pozwala znacząco ograniczyć koszt utrzymania domu.

Dom budowany jest z ekologicznych materiałów ceniąc sobie przy tym komfort użytkowania oraz wpływ na otaczające środowisko.

Wygląd domu może zostać w pełni dopasowany do wymagań i oczekiwań klienta, wprowadzając przy tym różne rozwiązania konstrukcyjne.

Dużą uwagę przywiązujemy również do elementów otaczających dom, oferując po zakończeniu budowy domu profesjonalną aranżację ogrodu.

Realizujemy prace budowlane, instalacyjne oraz wykończeniowe od fundamentów aż po dach. Zapewniamy w ten sposób kompletną ofertę realizacji budynku od podstaw. Nasza działalność obejmuje budynki użytkowe, budowę domu pod klucz lub do uzgodnionego stanu deweloperskiego. Szczególną uwagę przywiązujemy do wywiązywania się z zaplanowanych terminów zawartych w harmonogramie prac.

Do domów energooszczędnych można zaliczyć m.in: domy jednorodzinne, wielorodzinne, szeregowe i letniskowe.

Dlaczego warto wybrać firmę budowlaną BUD-KENT?

Miejscowości w których wybudowaliśmy domy ekologiczne

Inne nasze usługi budowlane

Budowa domów energooszczędnych

Montaż instalacji pomp ciepła

Montaż paneli fotowoltaicznych

Projektowanie, aranżacja ogrodów

Odwierty studni, uzdatnianie wody