Budowa domów energooszczędnych Żywiec

Marzysz o energooszczędnym domu, w którym prąd, woda i ciepło są pozyskiwane wprost z natury? Nasza firma może zaoferować ci budowę nowoczesnego domu ekologicznego w Żywcu, który pomoże zmniejszyć wydatki na comiesięczne rachunki i zadbać o środowisko naturalne. To świetny sposób na niezależność od zewnętrznych dostawców.

  • Oszczędności na wodzie, prądzie i cieple

  • Troska o środowisko

  • Dopasowany projekt

Domy ekologiczne Żywiec

Obawiasz się podwyżek ze strony zewnętrznych dostawców? Budowa domu energooszczędnego sprawi, że zatroszczysz się o wszystko we własnym zakresie. Prąd z instalacji fotowoltaicznej, ciepło z pompy ciepła a woda wprost z studni głębinowej.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w budowie domów ekologicznych w Żywcu. Dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania, stawiając budynki jednorodzinne, wielorodzinne oraz użytkowe.

W zakresie naszych usług leży także dobór odpowiedniego projektu domu, który spełni twoje potrzeby, oczekiwania i wymogi technologiczne. Klienci cenią nas za fachowe doradztwo, którym możemy się dzielić dzięki setkom realizacji domów ekologicznych w Żywcu.

Stawiane przez nas budynki spełniają wymagania energetyczne domów pasywnych i energooszczędnych. Domy ekologiczne są przyjazne dla zdrowia ludzi, okolicznej natury, a do tego komfortowe w codziennym życiu.

Dlaczego w Żywcu warto wybrać dom ekologiczny?

Prąd, ciepło i woda będą pozyskiwane we własnym zakresie, dzięki czemu nie będzie przerw w dostawie ani podwyższania opłat.

Budujemy domy z wykorzystaniem ekologicznych materiałów, które nie tylko są bezpieczne dla środowiska, dla podnoszą komfort życia.

Wspólnie dobierzemy projekt, który spełnia twoje oczekiwania i potrzeby, dostosowując do niego dostępne technologie.

Zajmujemy się także profesjonalną aranżacją ogrodów, pomagając stworzyć naszym klientom wymarzoną przestrzeń wokół domów.

Wykonujemy prace instalacyjne, wykończeniowe i budowlane w Żywcu, realizując powierzony projekt od A do Z. Budujemy domy pod klucz, do stanu deweloperskiego, budynki użytkowe – wszystko zgodnie z ustaleniami z klientem. Ważna jest dla nas terminowa realizacja projektów i przestrzeganie harmonogramu prac.

Domy energooszczędne to budynki jednorodzinne, wielorodzinne, szeregowe i domy letniskowe.

Dlaczego warto wybrać firmę budowlaną BUD-KENT?

Inne nasze usługi budowlane

Budowa domów energooszczędnych

Montaż instalacji pomp ciepła

Montaż paneli fotowoltaicznych

Projektowanie, aranżacja ogrodów

Odwierty studni, uzdatnianie wody