Fotowoltaika

Tworzymy wydajne i niezawodne instalacje fotowoltaiczne wytwarzające prąd z energii pochodzącej z promieni słonecznych. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych na dachu budynku lub w ogrodzie pozwala znacząco ograniczyć rachunki za prąd, zyskując przy tym niezależność energetyczną.

  • Wydajna i niezawodna instalacja

  • Niezależność energetyczna

  • Dofinansowania, dotacje, ulgi

Współpraca z naszą firmą gwarantuję kompleksową usługą począwszy od przygotowania projektu instalacji, poprzez dobór wymaganych urządzeń, aż po montaż i przyłącze do sieci energetycznej. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stosujemy wyłącznie rekomendowane produkty wiodących producentów fotowoltaiki.

Z roku na rok inwestycja w fotowoltaikę staje się coraz korzystniejsza. Rozwój technologii oraz liczne dofinansowania i ulgi skutecznie przekonują kolejnych klientów na wybór ekologicznej formy pozyskania prądu. Ponadto wyprodukowana nadwyżka zostaje odprowadzona do sieci energetycznej, którą można sobie odebrać w innym terminie.

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej stawiasz na niezależność energetyczną, dzięki czemu nie musisz martwić się o podwyżki cen prądu. Nasi specjaliści pomagają w uzyskaniu dofinansowania fotowoltaiki z programu „Mój prąd” co pozwala znacząco obniżyć koszty jej montażu. Ponadto niektóre regiony z terenu Śląska i Małopolski posiadają dodatkowe dotacje na nowe instalacje fotowoltaiczne.

Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę?

Odpowiedni dobór mocy do zapotrzebowania oraz korzystanie ze sprawdzonych produktów wpływa na całkowitą skuteczność działania instalacji fotowoltaicznej.

Podwyżki cen prądu czy ewentualne awarie sieci energetycznej nie wpływają w żaden sposób na posiadacza fotowoltaiki.

Montaż instalacji fotowoltaicznej można z dofinansować do 5000 zł z programu „Mój prąd” i odliczyć go od rocznego podatku.

Wybierając naszą firmę możesz być pewien, że instalacja fotowoltaiczna w Małopolsce i na Śląsku zostanie wykonana profesjonalne według wszystkich zaleceń montażowych producenta. Jej moc określamy względem aktualnego i prognozowanego zapotrzebowania budynku, pozwala to zachować odpowiednią wydajność i bezawaryjność.

Postaw już dzisiaj na nowoczesną i ekologiczną metodę wytwarzania prądu elektrycznego. To przyszłościowe rozwiązanie, wybierane przez coraz większą liczbę klientów co można zaobserwować na dachach wielu domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynkach firmowych.

Dlaczego warto wybrać firmę budowlaną BUD-KENT?

Inne nasze usługi budowlane

Budowa domów energooszczędnych

Montaż instalacji pomp ciepła

Montaż paneli fotowoltaicznych

Projektowanie, aranżacja ogrodów

Odwierty studni, uzdatnianie wody