Montaż pomp ciepła

Specjalizujemy się w montażu pomp ciepła pozyskujących ciepło występujące w gruncie lub powietrzu. To nowoczesna forma do ogrzewania domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynków użytkowych zapewniająca niezależność cieplną.

  • Korzyści finansowe

  • Nowoczesna forma ogrzewania

  • Wydajna, efektywna instalacja

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobór odpowiednich rozwiązań wykorzystywania energii cieplnej z naturalnych źródeł. W zależności od specyfikacji zlecenia staramy się dobrać odpowiednią instalację, tak aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klienta względem ciepła w budynku.

Przez lata działalności podczas licznych realizacji na Śląsku i w Małopolsce udało nam się wypracować wiele sprawdzonych schematów instalacji pomp ciepła, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką wydajność, efektywne i ciągłe działanie. Pozwala to również zachować niskie koszty utrzymania swojego domu.

Oferujemy kompleksową formę współpracy na każdym etapie zlecenia, zapewniając profesjonalne doradztwo, wykonanie projektu instalacji, dobór wymaganych urządzeń, odwiert głębinowy, montaż pompy ciepła oraz późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dużą uwagę przywiązujemy do zachowania terminu realizowanych prac. Nasza firma działa wyłącznie na terenie Śląska i Małpolski.

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła?

Dofinansowanie z projektu „Czyste Powietrze” oraz ulga termomodernizacyjna pozwalają znacząco ograniczyć koszt montażu instalacji pomp ciepła.

Wpisuje się idealnie w nowoczesne podejście do ekologii, zapewniając swoim klientom również liczne korzyści finansowe z jej użycia.

Odpowiednio dobrana instalacja pomp ciepła do budynku gwarantuje w domu stałe ciepło bez ponoszenia dużych kosztów na ogrzewanie.

Liczne korzyści finansowe płynące z wybrania tej nowej, ekologicznej formy wytworzenia ciepła przekonują wielu klientów do inwestycji w pompy ciepła. Aktualne dofinansowania pozwalają do uzyskania nawet 18000 zł do montażu instalacji pomp ciepła na terenie Śląska i Małopolski. Ponadto koszt instalacji odlicza się w uldze podatkowej termomodernizacyjnej.

Efektywność działania, ekologiczne podejście i niskie koszty eksploatacyjne to najważniejsze elementy określające wykorzystanie pomp ciepła w ogrzewaniu domu lub wody. Stają się również świetlą alternatywną do dotychczas stosowanych form instalacji grzewczych. Wybierz już dzisiaj nowoczesną i ekologiczną formę pozyskiwania energii cieplnej z powietrza lub gruntu.

Dlaczego warto wybrać firmę budowlaną BUD-KENT?

Inne nasze usługi budowlane

Budowa domów energooszczędnych

Montaż instalacji pomp ciepła

Montaż paneli fotowoltaicznych

Projektowanie, aranżacja ogrodów

Odwierty studni, uzdatnianie wody