Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się przygotowaniem kompleksowych projektów ogrodów przydomowych, aranżując je według wymagań i oczekiwań klienta. Szczególną uwagę przywiązujemy do informacji uzyskanych od klienta, tak aby przygotowany projekt ogrodu wpisywał się zarówno w styl domu jak i zapewniał odpowiednie odprężenie i spokój mieszkańcom.

  • Projekt + realizacja

  • Dopasowany do potrzeb

  • Wieloletnie doświadczenie

Pierwszym ważnym etapem naszej pracy przy projektowaniu ogrodów jest odwiedzenie miejsca, które ma zostać zagospodarowane. Pozwala nam to na sprawdzenie warunków terenowych aranżowanego miejsca. Ponadto rozmowa z klientem pozwala nam poznać jego potrzeby oraz określić wizję wymarzonego ogrodu.

Na tej podstawie projektant ogrodu jest w stanie przygotować wersję układu funkcjonalno – przestrzennego. Zawiera ona wstępną koncepcję ogrodu wraz ze specyfikacją zastosowanych roślin i materiałów, schematem oświetlenia i nawierzchni oraz innymi sugestiami dla tego zlecenia. Ponadto przygotowany opis pozwala poznać koncepcję projektanta ogrodu.

Podczas projektowania ogrodu wykazujemy dużą kreatywność, starając się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom stawianym przez klienta. Nie narzucamy gotowych stylów, tylko staramy się znaleźć ten odpowiedni, dzięki czemu klient poczuje się odprężony, spokojny i bezpieczny w swoim ogrodzie.

Dlaczego warto nas wybrać do zaprojektowania Twojego ogrodu?

Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu projektu ogrodów, jak i w późniejszym jego wykonaniu. Pozwala to na zachowanie maksymalnej zgodności aranżacji.

Aranżacja ogrodu odbywa się na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji, zebranych tak aby poznać Twoje oczekiwania i wymagania względem wymarzonego ogrodu.

Duża ilość wykonanych realizacji pozwala nam wdrażać rozwiązania sprawdzone u wielu klientów, ograniczając w ten sposób nietrafione projekty.

Zaakceptowana przez klienta finalna aranżacja ogrodu przechodzi z etapu projektu do jej wykonania. W oparciu o przygotowany plan realizujemy zaplanowane prace związane z zagospodarowaniem ogrodu.

Kompleksowość usług związanych z zarówno projektem jak i wykonaniem wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, które zazwyczaj oferują wyłącznie pojedynczą usługę. Daje na to również dużą przewagę, gdyż w projekcie jesteśmy w stanie uwzględnić elementy sprawdzające się w praktycznych, codziennym użytkowaniu.

Dlaczego warto wybrać firmę budowlaną BUD-KENT?

Inne nasze usługi budowlane

Budowa domów energooszczędnych

Montaż instalacji pomp ciepła

Montaż paneli fotowoltaicznych

Projektowanie, aranżacja ogrodów

Odwierty studni, uzdatnianie wody