Budowa domów energooszczędnych Czechowice-Dziedzice

Marzysz o domu, który pozyskuje prąd, ciepło i wodę wprost z natury? Nasza firma zajmuje się budową nowoczesnych domów ekologicznych w Czechowicach-Dziedzicach, które pomogą ci zadbać o środowisko naturalne i zmniejszyć wydatki na media, utrzymując niezależność od zewnętrznych dostawców. Dlaczego warto?

  • Oszczędności na mediach

  • Dbałość o środowisko

  • Dom dopasowany do potrzeb

Domy ekologiczne Czechowice-Dziedzice

Budowa domu energooszczędnego sprawi, że żadne podwyżki mediów nie będą miały na ciebie wpływu. Prąd będzie pochodził z instalacji fotowoltaicznej, woda ze studni głębinowej, a ciepło z pomp ciepła.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów ekologicznych w Czechowicach-Dziedzicach. Stawiamy budynki użytkowe, jednorodzinne i wielorodzinne, dobierając najbardziej optymalne rozwiązania według potrzeb klientów.

Udzielamy pomocy w wyborze najlepszego projektu budynku, który spełnia oczekiwania klienta i wymogi zastosowanych technologii. Nasza firma jest ceniona za profesjonalne doradztwo i wiedzę, którą zdobyliśmy podczas realizacji wielu domów ekologicznych w Czechowicach-Dziedzicach.

Domy ekologiczne są przyjazne nie tylko dla okolicznej natury, ale dla zdrowia ich mieszkańców – dbają o wysoki komfort życia idący w parze z ekologią. Budynki są dostosowane do bieżących wymagań energetycznych domów pasywnych i energooszczędnych.

Dlaczego w Czechowicach-Dziedzicach warto wybrać dom ekologiczny?

Prąd, ciepło i woda są pozyskiwane naturalnie we własnym zakresie, dzięki czemu oszczędzasz na rachunkach.

Domy są budowane z ekologicznych materiałów, jednak nie ma to negatywnego wpływu na komfort ich użytkowania.

Dom spełni wszystkie twoje marzenia – nasi specjaliści pomogą ci wybrać odpowiedni projekt i dopasują do niego dostępne rozwiązania.

Nasza firma zajmuje się także aranżacją ogrodów, aby zadbać nie tylko o budynek, ale również o jego piękne otoczenie.

Przeprowadzamy prace budowlane, wykończeniowe i instalacje w Czechowicach-Dziedzicach, realizując projekt od podstaw, aż do samego końca. W katalogu naszych usług znajduje się budowa domów pod klucz lub do stanu deweloperskiego oraz budynków użytkowych zgodnie z ustaleniami. Stawiamy duży nacisk na harmonogram i terminy, czuwając nad prawidłowym przebiegiem prac.

Domy energooszczędne to nie tylko budynki jednorodzinne, ale także wielorodzinne, szeregowe oraz domy letniskowe.

Dlaczego warto wybrać firmę budowlaną BUD-KENT?

Inne nasze usługi budowlane

Budowa domów energooszczędnych

Montaż instalacji pomp ciepła

Montaż paneli fotowoltaicznych

Projektowanie, aranżacja ogrodów

Odwierty studni, uzdatnianie wody